Ортопедична стоматологія

Ми пропонуємо повний спектр послуг з протезування зубів. Із задоволенням проконсультуємо Вас по будь-яких питань в області ортопедичної стоматології і запропонуємо Вам оптимальний варіант лікування. Ми працюємо з провідними зуботехническими лабораторіями України. На сьогоднішній день в стоматологічному світі відбувається в прямому сенсі слова революція технологій і революція матеріалів. Кількість і якість матеріалів для заміщення дефектів зубного ряду зростає з кожним роком все більше і більше. Всі знання вчених, лікарів та зубних техніків в цій області спрямовані на те, щоб нашим пацієнтам було зручно і комфортно користуватися зубними протезами.

Ортопед – лікар, який координує роботу всієї команди для досягнення головного результату – щасливої ​​усмішки пацієнта. Ми пропонуємо повний спектр протезування зубів усіма існуючими видами конструкцій і матеріалів такими як цирконій, титан, полімер PEEK, золото та інші матеріали і сплави.

Ми працюємо з усіма провідними зуботехническими лабораторіями України. На спільних консультаціях лікар -Зубний технік пацієнт, наші пацієнти завжди впевнені в тому, що результат завжди буде саме такою, якою вони очікують і практично завжди результат перевершує очікування.

Є питання?


Заповніть форму і ми будемо раді відповісти Вам на всі Ваші запитання!