Пародонтологічний прийом

Здорові ясна у людини – це як повітря для зубів. Дуже важливо, щоб кожен зуб стояв у чистій і здорової яснах. Є цілий розділ стоматології, який вивчає захворювання, методики лікування і профілактики ясен у людини. І є лікарі – пародонтологи, які цей розділ вивчають і дуже люблять.
Будь-яке лікування ясен починається із зняття зубних відкладень, як твердих так і м’яких. Складання пародонтологической карти пацієнта використовуючи панорамний знімок, а іноді і комп’ютерну томографію, збір скарг та анамнезу є невід’ємною частиною лікування ясен в наших клініках. Коли настає час складати план лікування, доктор перетворюється в шахіста своєї професії, тому як кожен хід необхідно продумувати заздалегідь і досить докладно.

Лікування може включати кілька етапів і включати в себе прийом лікарських препаратів всередину, так як ясна часто є одним з дзеркал загального здоров’я людини. Стоматологи часто жартують з цього приводу і кажуть «покажи мені свої зуби і я скажу скільки тобі залишилося жити» і в цьому є частка правди. Всі великі проблеми з яснами у людини завжди починаються з малих і тому захворювання набагато простіше запобігти на ранніх стадіях, ніж лікувати вже процес в розпалі.

Тому в нашій клініці будь-яке втручання в порожнину рота пацієнта відбувається тільки після попередньої оцінки стану ясен а так же професійної гігієни порожнини рота, яка, на жаль у наших пацієнтів не завжди буває задовільною. Особлива увага приділяється рекомендаціям для пацієнтів після пародонтологического лікування і порад щодо самостійної гігієни порожнини рота.

Адже лікар робить тільки частина загальної роботи, іншу частину робить пацієнт у себе вдома щодня вранці і ввечері під час самостійних гігієнічних процедур. Саме якісна самостійна гігієна порожнини рота може служити заставою здорових зубів і ясен, збереження пломб, коронок, імплантатів. Саме це відображається в регулярних оглядах пацієнта в картці і саме тому ми можемо говорити таке слово як «гарантія» на зроблену роботу.

Є питання?


Заповніть форму і ми будемо раді відповісти Вам на всі Ваші питання!