Терапевтична стоматологія та дентальний мікроскоп

Карієс – найпоширеніше захворювання за даними Всесвітньої Організації Охорони здоров’я. Навіть є таке поняття як каріозні хвороба. Карієс є у кожної людини у якого є зуби- це аксіома. Але у всіх людей різна опірність або резистентність мікрорганізми, які його викликають і підтримують. Саме тому одні люди часто ходять до стоматолога а інші ні.

У нашій клініці існує непорушне правило по відношенню до каріозного зубах – кожен зуб, в якому є каріозний процес або його початок повинен бути вилікуваний, або, якщо мова йде про початкові стадії – зроблена відповідна профілактика з метою недопущення поширення процесу глибше в тканини зуба.

Ми завжди дуже шкодуємо, коли пацієнт приходить вже з зубним болем до нас, так як це говорить вже про поширення процесу глибше в тканини зуба і залученні судинно-нервового пучка зуба. Тоді мова вже йде про пульпіті. При подальшому поширенні інфекції за межі зуба в періодонт і навколишнє кістка ми говоримо про періодонтит. У цих двох станах лікар працює в системі кореневих каналів зуба, займається, що називається вищим пілотажем в терапевтичної стоматології.

Адже впливати на мікроорганізми в каналі зуба через робоче поле 3 -4 квадратних міліметра – це буває досить складно. Для такої роботи необхідна хороша технічна база включає сучасний рентген, дентальний мікроскоп, систему цифрової візіографі, а також інструменти та обладнання для проходження і обтурації каналів зубів.

Робота з дентальним мікроскопом є обов’язковою умовою для якісного лікування зубів наших пацієнтів і доктора наших клінік вже не уявляють собі роботу без збільшення. Також наші лікарі постійно удосконалюються і проходять курси підвищення кваліфікації з актуальних тем терапевтичної та естетичної стоматології.

Є питання?


Заповніть форму і ми будемо раді відповісти Вам на всі Ваші питання!